Adrasan tatil fiyatları,adrasan pansiyon fiyatları,adrasan pansiyon fiyatları 2019

Adrasan KardeşPansiyon


  • Bayram Fiyatımız Yarım Pansiyon Kişi Başı 200 TL
  • Ağustos Dönemi Yarım Pansiyon Kişi Başı 150 TL
  • Eylül Dönemi Yarım Pansiyon Kişi Başı 150 TL 


Adrasan Plajı ücretli mi ?

Adrasan Plajı'na giriş ücretsizdir. Ancak şemsiye ve şezlong için 5 TL  ücret ödemeniz gerekiyor.


Lütfen güncel fiyatlarımızı öğrenmek için telefon ediniz.

Adrasan Kardeş Pansiyon 
Antalya‘nın Kumluca ilçesine bağlı , Uzunluğu 2 km’yi bulan büyüleyici kumsalı ve bozulmamış doğasıyla küçük bir tatil beldesi olan adrasan Musa Dağı’nın eteklerinde, tarihi ve doğal güzellikleriyle saklı bir cevher gibi parlamaktadır. Kent merkezine 95 km mesafede bulunan adrasan'a geldiğinizde siz müşterilerimizi pansiyonumuzda ağırlamaktan büyük keyif duyarız. Kardeş pansiyonda huzur ve doğal bir ortam sizi bekliyor olacaktır.

Burada Neler Yapılır,

Suluada Tekne Turu Olimpos Tekne Turu Nehir kenarında yeme içme Adrasanda Dalış Paraşütle atlama Su sporları

Adrasan Suluada Neresidir ve Nasıl Bir Yerdir ?

Suluada Adrasan açıklarında, küçük bir adadır. Suluada’yı özel kılan içinden akan tatlı su kaynağı, Maldivleri andıran kumsalı ve turkuaz rengi tertemiz denizi ile son yılların gözde yeri haline gelmiştir. Kardeş pansiyona geldiğinizde sulu ada tekne turu yapmanızı tavsiye ederiz.

Adrasan Konumu

Helenistik Çağ’a dek uzanan belde Akdeniz’in Patara, Letoon, Olimpos gibi antik bölgelerine yakınlığı ile de avantajlı bir konuma sahip.

Adrasan Nerede Nasıl Gidilir

Adrasan, Antalya’ya yaklaşık 95 km uzaklıkta yer alıyor. Adrasan(kardeş pansiyon) yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşım mümkün. Kumluca ilçe merkezine ise 25 km mesafe uzaklıkta olan Adrasan’a ulaşım için öncelikle Antalya’ya gelmeniz gerekiyor.

Yorumlar